Koha kur Shkurte Fejza e mbante Hajrushin në gji
Shkurte Fejza dhe Hajrush Behluli janë bashkë prej një jete, të lumtur dhe shumë falenderues ndaj çdo gjëje.

Ata janë prindër të katër fëmijëve, tri vajzave dhe një djali, të gjjthë të rritur dhe mjaftë të integruar në jetë.

Shkurta dhe Hajrushi të dy janë nga fshati Mushtisht, nga vendi i bilbilave, shkruan “Kosovarja”.

Ja një foto e çiftit nga rinia e saj e hershme, foto që Shkurta një herë e një kohë me gjasë e mbante në gji.

Be the first to comment on "Koha kur Shkurte Fejza e mbante Hajrushin në gji"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*