Konkurrentja e re superseksi e Përputhen në krahët e Bashkimit
Hyri me dy pëlqime konkrete në emision.

Bashkimi dhe Bruno ishin pëlqimet e konkurrentes së re Antonias, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi një disa fotografi krah Bashkimit që edhe ky i fundit i postoi në profilin e tij.

Me fustan të shkurtër e gjoksin në fushë ajo po duket mahnitëse krah Bashkimit./InfoKosova

Be the first to comment on "Konkurrentja e re superseksi e Përputhen në krahët e Bashkimit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*