Konkurrentja seksi e Përputhën nënë e një fëmije?
Postoj një fotografi dhe të gjithë fansat e saj u benë kureshtarë.

Konkurrentja e Përputhën3, Alvisa Qarri, mori shumë vëmendje që kur u bë pjesë e emisionit, shkruan InfoKosova.

Ajo u rikhtye në një nga femrat me të komentuara të momentit.

Por një fotografi e publikur nga vet Alvisa, cila shihet së bashku me një fëmijë, teksa disa nga komentet e fansave ishin, teksa e kishin pyetur se a është fëmija i saj.

Megjithatë mbetët të shihet në vazhdim./InfoKosova/

Be the first to comment on "Konkurrentja seksi e Përputhën nënë e një fëmije?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*