Kosovari e përzë gruan nga shtëpia, nuk u kujdes për nënën time, çka po më duhet!
Një burrë nga Podujeva e ka larguar nga shtëpia bashkëshorten e tij, nën arsyetimin se e njëjta nuk ishte përkujdesur për nënën e tij.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se i dyshuari është arrestuar dhe se është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Podujevë 18.10.2021 – 10:15. Viktima femër kosovare ka raportuar se për shkak të një mosmarrëveshje që kishte pas me të dyshuarin mashkull kosovar në lidhje me pronën shtëpinë e saj, nuk ishte lejuar të qëndrojë në shtëpi kinse ajo nuk ishte përkujdesur për nënën e të dyshuarit.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raport.

Be the first to comment on "Kosovari e përzë gruan nga shtëpia, nuk u kujdes për nënën time, çka po më duhet!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*