Ku po shkon bota? Këngëtarja e njohur shqiptare del gati pa gjë fare dhe njofton: Do bëj një…
Ajo rreth një muaj më parë njoftoi fansat se do të bëjë një tjetër ndërhyrje që ka të bëjë me heqjen e dhjamit. Bëhet fjalë për artisten shqiptare, Linda Halimin, e cila madje u premtoi fansave se të gjithë procedurën do ta ndajë në rrjete sociale e YouTube.

Këngëtarja me prejardhje nga Vitia duket se tashmë ka kryer ndërhyrjen es tetike, e cila siç paralajmëroi është një op eracion i quajtur BBL.

Në disa nga pamjet që ka publikuar në InstaStory, shfaqet tërësisht lakuriq duke treguar mënyrën se si realizohet. “Duhet të jemi sa më të saktë me këto shenja për të siguruar rezultat sa më të mirë”, shkroi ajo në njërin prej postimeve.

BBL ndërkaq është një procedurë e specializuar që mund të heqë dhjamin nga të pasmet. Ki rurgu plastik heq yndyrën e tepërt nga barku, pjesa e poshtme e shpinës ose kofshët duke përdorur lipo suksion. Pastaj kjo yndyrë transferohet përmes injeksioneve në vithe.

Be the first to comment on "Ku po shkon bota? Këngëtarja e njohur shqiptare del gati pa gjë fare dhe njofton: Do bëj një…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*