Kush është vajza e cila rri pa të brendshme afër Robert Berishës?
Robert Berisha ka publikuar një fotografi në rrjete sociale.

Në këtë fotografi shihet se afër tij po qëndron një femër e veshur me një veshje pothuajse transparente, por e cila dukej shumë qartë se nuk kishte të brendshme fare, shkruan InfoKosova.

Megjithatë moderatori nuk ia zbuloj fytyrën por vetëm trupin, dhe kush ishte ende mbetet mister.

Kujtojmë se moderatori ka filluar së fundi sezonin e re të emisionit të tij “Robi plaket kur donë vet”./InfoKosova/

Be the first to comment on "Kush është vajza e cila rri pa të brendshme afër Robert Berishës?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*