Kush, kë e vendosi në gjumë?, Ledri – Poemen apo e kundërta?!
Të bëhesh me fëmijë është ndjenja më e bukur që ekziston në botë, por nuk do të thotë se do ta kesh lirin të cilën e ke pasur më herët.

Fëmijët janë krijesë të cilët dëshirojnë përkujdesje maksimale, madje edhe vëmendje dhe dashuri të pakushtueshme, shkruan InfoKosova.

E ketë më së miri e dëshmon raporti i reperit Ledri Vula me vajzën e saj, Poem.

Në një fotografi të ndarë nga pushimet, shihet se Ledri po ndjehet me i relaksuar pasi e zë gjumi para Poemes./InfoKosova/

Be the first to comment on "Kush, kë e vendosi në gjumë?, Ledri – Poemen apo e kundërta?!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*