Ky është biznesmeni shqiptar që ia mörë jètën në mes të Athinës (FOTO)
Reperi i njohur, G-Bani, ka reaguar lidhur me e k ze kuti.m in e 39-vjeçarit shqiptar, Keli Dejavu, i cili që u q ël lua për v d e k je nga një person ende i panjohur ishte i njohur për policinë.

Ai ka postuar në “Facebook” një foto të viktimës, duke u shprehur e ka mbetur i tronditur nga kjo ngjarje.

“Nuk kam fjalë. Keli Dejavu”, ka shkruar G-Bani.

Kujtojmë që Keli Dejavu ka qenë menaxher i një lokali nate dhe kjo ka bërë që ai të ketë njohje me artistë të shumtë. 39-vjeçari raportohet se mori një p l u mb në bark dhe një në kokë, gjë që i shkaktoi v d ek jen e menjëhershme. Ai është qëlluar për vd e kje teksa ishte në një kafene.

Be the first to comment on "Ky është biznesmeni shqiptar që ia mörë jètën në mes të Athinës (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*