Ky është gjyshi i famshëm i Eriones së “Robi plaket kur do vetë”
Eriona Sejdiu është vajza e spektakleve të bukurisë, që së fundi po shfaqet edhe në ekrane televizive.

Ajo, është bërë pjesë e emisionit të njohur televiziv “Robi plaket kur do vetë” me Robert Berishen.

Eriona simpatike, është mbesa e fotografit të njohur dhe me traditë të gjatë, Gani Ibërdemaj, madje edhe pika e dobët e tij.

Gani Ibërdemaj, kishte studion e parë të fotografisë në Prishtinë dhe gjithashtu produksionin e parë muzikor në Kosovë.

Ai, e la Gjermaninë dhe jetën luksoze për Kosovën dhe punën në vendlindje, shkruan “Kosovarja”.

Ja një foto e Eriones kur ishte e vogël me gjyshin e saj.

Be the first to comment on "Ky është gjyshi i famshëm i Eriones së “Robi plaket kur do vetë”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*