Labi nuk do t’i rezistojë kësaj pamje të Qëndresës
Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të zi.

Në këtë pamje ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ora

Be the first to comment on "Labi nuk do t’i rezistojë kësaj pamje të Qëndresës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*