Lajm i fundit! Avioni pësön avari, ja në cilën zonë të Shqipërisë ka bërë ulje të detyruar
Një avion privat ka bërë një ulje të detyruar në zonën e Kelmendit në Malësinë e Madhe.

Avioni ka pë suar një avari në ajër dhe është ulur, fatmirësisht pa të lë nduar, në një fushë. Brenda tij kanë qenë dy persona, piloti dhe një person tjetër, që pasi kanë zbritur janë marrë nga një fuoristradë.

Nuk ka informacion ende se nga vinte dhe ku shkonte ky avion dhe kush e pilotonte atë.

Be the first to comment on "Lajm i fundit! Avioni pësön avari, ja në cilën zonë të Shqipërisë ka bërë ulje të detyruar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*