Lajm i trishtë: Aktori i ‘Stupcave’ në gjendje jo të mirë shëndetësore, νuan nga kjo ѕëmundje (Video)
Një aktor i njohur dhe shumë i dashur për publikun. Bëhet fjalë për Osman Azemi nga ‘Stupcat’, shkruan nzoom.biz. Ai si duket i ka stopuar pak aktivitetet e tij dhe kjo paska një arsye të fortë.

Sipas burimeve të emisionit n’ZOOM, artisti i njohur kosovar nuk gjendet në gjendje të mirë shëndetësore dhe ka probleme me zemrën e madje javë më parë shkoi në Gjermani për tu trajtuar.

Për më shumë detaje ju ftojmë ta ndiqni storien e mëposhtme. /nzoom.biz

Be the first to comment on "Lajm i trishtë: Aktori i ‘Stupcave’ në gjendje jo të mirë shëndetësore, νuan nga kjo ѕëmundje (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*