Lajm i zi/ 6-vjeçari shqiptar bie nga ballkoni, raportohet se ka dhënë shpirt në vend
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan,. Mësohet se një fëmijë 6-vjeç ka humbur jetën pasi ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan.

Njoftimi i po licisë:

Më datë 22.09.2021,rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan, shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6 , dhe për pa sojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Be the first to comment on "Lajm i zi/ 6-vjeçari shqiptar bie nga ballkoni, raportohet se ka dhënë shpirt në vend"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*