LAJMI FUNDIT: Vuçiq pëson suIm në zemër
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, anuloi disa takime që kishte dje dhe sot për shkak të shëndetit njofton Blicmedia.net

Kjo është konfirmuar nga këshilltarja për media e presidentit serb.

“Shëndeti i presidentit nuk ishte në rregull sot. Por, nesër Ursula von der Layen arrin nesër mbrëma dhe pasnesër ne jemi në Nish me të, duke shënuar fillimin e punimeve në korridorin e ri hekurudhor, pas kësaj shkojmë në Dubai dhe problemet e përditshme në Kosovë. Kështu që ne vendosëm, domethënë, mjekët sugjeruan që ai të ndalet për një kohë dhe të bëjë një pushim”, ka thënë ajo për Euronews, transmeton lajmi.net.

E pyetur nëse publiku duhet të sh qetësohet, ajo u përgjigj negativisht.

Be the first to comment on "LAJMI FUNDIT: Vuçiq pëson suIm në zemër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*