Learta del për shooping, “mbulohet” e tëra me dukat

Learta Jakupi, është njëra nga personazhet më të komentuara.

Ajo u bë e njohur që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar, Learta gjen kohë edhe të i përkushtohet shumë familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, Matinit dhe Matinës.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Zvicrës ku është duke kaluar kohë me prindërit e saj, nga atje ajo ka postuar një foto ku në sy bien stolitë e saj të arit./ORAinfo/

Be the first to comment on "Learta del për shooping, “mbulohet” e tëra me dukat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*