Learta ndan momentin duke u kënaqur më kunatën e saj
Learta nuk ndalet duke postuar momente të shumta nga jeta e përditshme.

Ajo për ndjekësit në çdo kohë ju qëndron afër dhe ndan momente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Duke shprehur lumturinë që ka pranë tyre, gjithmonë reflekton si një person i dashur dhe e afërt me të gjithë

Këtë herë, në një imazh bashkë me kunatën e saj Learta shihet tejet e lumtur dhe ka një raport superior me të.

Ja pra, shikojeni.

Be the first to comment on "Learta ndan momentin duke u kënaqur më kunatën e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*