Learta po shijon çdo moment me nënën
Qe disa ditë Learta ka shkuar tëk nëna e saj dhe po kalon shkqyeshëm, shkruan/Kosovarja/

Ajo po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjellë imazhe nga atje.

Duket se Learta qenka përmalluar për nënën e saj dhe po e shijon çdo moment me të.

Kujtojmë se Learta ka shkuar edhe me dy engëjt e saj Matinen dhe Matinin/Kosovarja/

Be the first to comment on "Learta po shijon çdo moment me nënën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*