Learta shhkon në dasmë bashkë me Kushtrimin, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër i njohur për mediat rozë.

Që kur ajo u martua me djalin e madh të këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo ishte gjithmonë në fokus të shumë lajme.

Ajo ka një jetë shumë të lumtur dhe tejet luksoze dhe shpesh herë poston foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka treguar se ka shkuar në dasmë bashkë me burrin e saj, e fustani i saj elegant i zi ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Learta shhkon në dasmë bashkë me Kushtrimin, fustani i saj merr gjithë vëmendjen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*