Ledjana shkëlqen në llukun e fundit, bëhet me balluke
Ledjana Prenga, është njëra nga protagonistet e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, e cila edhe jashtë programit vazhdojë ta ketë vëmendjen e njejtë.

Që nga hyrja e saj pëlqimi për të ishte shumë i madh nga publiku të cilët e përkrahën qdo herë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja veqohet për kujdesin që ka ndaj llukut të saj e cila prej të qenurit zeshkane u bë brune e më pas u bë edhe bionde kaqurrele dhe së fundi u kthye në një zeshkane me balluke.

Veshur me një bluzë portokalli që i theksonte belin Ledjana duket unike.

Derisa në mbishkrim kishte shkruar: “Një filter është një filter, jo botoks”, fjalë me të cilën dëshiron të tregoj se bukuria e saj është origjinale.

Be the first to comment on "Ledjana shkëlqen në llukun e fundit, bëhet me balluke"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*