Linda Hakaj: Sonte do të ikja nga ky vend
Linda Hakaj është këngëtarja e njohur kosovare me zërin e mrekullueshëm dhe ngjyrën e pa krahasueshme që posedon.

Linda, është irrituar me realitetin aktual në vend dhe ja se çfarë thotë:

As termine ne mbasada nuk po ka mundesi me me caktu se jane blloku faqet kreeejt
( SE SOT KISHA SHKU PREJ KETIJ VENDI)
qe fort e du, e me dhem shpirti çdo dite e ma shume😔😔😔😔😔.
!!Mos komentoni najsen palidhje se sot baaash keq jam tu i perjetu keto çka po ndodhin keto ditet e fundit.
Kthjelluni ju qe premtuat neper fushata e qe po premtoni!!!!!!!!!

Ka të drejtë, Linda!

Be the first to comment on "Linda Hakaj: Sonte do të ikja nga ky vend"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*