Linda Morina provokon duke ngrënë tranguj

Ani se nuk është aktive si dikur, Linda Morina poston kohë pas kohe dhe tërheq vëmendjen e ndjekësve, por edhe të mediave online.

Këtë herë Linda duket se provokon me perime.

Ajo shfaqet duke kafshuar tranguj, shkruan “Kosovarja”.

Me gjasë më këtë foto Linda ka dashur të tregojë se si po i kultivon në ‘bahçe’ e saj trangujt.

Be the first to comment on "Linda Morina provokon duke ngrënë tranguj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*