Linda Morina tani don ta kthej ‘famën’ me të pasmet e saj
Linda Morina është njëra nga personazhet që famën e arriti duke e provuar vetën në botën e muzikës.

Morina edhe kundër kritikave të shumta vazhdoi me prurje të projekteve muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo u ftua po ashtu edhe në festa familjare ku në fund u shpërblye shpesh herë edhe me bashkshishe mjaft të majme.

Duke qenë se ka kohë që nuk ka qenë pjesë e mediave dhe numri i ndjekësve të saj në rrjetet sociale i është ulu dukshëm ajo në një form apo tjetër dëshiron të arrijë vëmendje.

Së fundi, ka postuar një imazh duke pozuar afër detit dhe duke vënë në fokus të pasmet.

“Një javë të këndshme miq”, ka qenë mbishkrimi që ka bërë në fotografi derisa ka marë edhe komente nga ndjeksat.

Duke qenë se kishe vënë në pahë të pasmet njëra nga komentet ishte epike që i kishte shkruar: “Sa b*then e mirë, shumë mirë pe dridh zemër shumë mirë pe dridh”, derisa edhe ia janë dërguar zemra nga fansat e saj.

Be the first to comment on "Linda Morina tani don ta kthej ‘famën’ me të pasmet e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*