Lola Haradinaj ndërron stil, vishet si Zonjë e Parë
Të gjithë e njohin Lola Haradinaj, bashkëshorten e famshme të politikanit Daut Haradinaj.

E bukur, elegante dhe mjaftë komunikative e televizive shfaqet në çdo paraqitje publike, por edhe në faqen e saj në Instagram.

Ndërkohë, Dauti është në garë për të parin e Prishtinës dhe përdit po prezanton programin e tij të bujshëm për kryeqytetin, shkruan “Kosovarja”.

E, Lola, po përgatitet për paraqitjen e saj si Zonja e Parë e kryeqytetit.

Po duket perfekt!

Be the first to comment on "Lola Haradinaj ndërron stil, vishet si Zonjë e Parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*