Loredana i vë një “kusht” vetes por nuk e realizon dot

Artistja Loredana Zefi së fundmi ka vënë re një veprim tek vetja që si duket nuk po i pëlqen. Përmes një InstaStory ajo ka postuar një imazh ku ka shfaqur gjysmën e fytyrës derisa ka qenë duke konsumuar duhan. Ndërkohë, në mbishkrim ajo ka shkruar: “Ndalo pirjen e duhanit Lor”.

Kjo po ashtu nuk është hera e parë që reperja pozon duke pirë duhan dhe si duket me këtë fotografi të fundit po e vë në pah se e tepron nganjëherë.

Siç dihet reperja shqiptare jeton dhe vepron jashtë Kosovës, ndërkohë vizitat në vendlindje nuk janë edhe të rralla, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Be the first to comment on "Loredana i vë një “kusht” vetes por nuk e realizon dot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*