Luana Vjollca thyen heshtjen pas një viti pauz

Autorja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca ka thyer heshtjen vetëm pak minuata më parë, ajo publikoi një video shumë emocionuese ku shihet qartë rrugëtimi i karrierës së saj ndër vite, fiks 15 vite më parë!

Kujtojmë se pak kohë më parë Luana na zbuloi pak më shumë mbi këtë projekt që ka punuar fort prej më shumë se një vit.

“Tani, prioriteti im është një projekt personal, i cili më shumë se gjithçka tjetër është zëri im i brendshëm, i cili dua fort të shërbejë edhe si zëri i secilit prej jush, për të tejkaluar çdo sfidë të jetës, #Thuaje” shprehej Luana Vjollca në deklaratën që dha kur lajmëroi vendimin e saj për largimin nga Top Channel.

Ne tani jemi sy e veshë për të mësuar diçka më shumë mbi projektin që po e presin të gjithë!/Kosovarja/

Be the first to comment on "Luana Vjollca thyen heshtjen pas një viti pauz"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*