Luli e ka ditëlindjen, Shyhretja do ta ‘shkrijë’ me urimin e saj

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ahi pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite.

E sot ka festë në shtëpinë e Shyhretës, burri i saj, Luli e ka ditëlindjen, me këtë rast, këngëtarja është kujdesur qe ta urojë më fjalët me të ëmbla.

‘Lul urime ditëlindjen, paç shëndetin dhe t’paça gjithmonë përkrah meje’, ka shkruar Shyhretja. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Luli e ka ditëlindjen, Shyhretja do ta ‘shkrijë’ me urimin e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*