Lum ai që e ka nafakë Adrolën – shikoni se si duket në këtë foto modelja shqiptare
Po konsiderohet të jetë një nga femrat më të bukura shqiptare, madje edhe më të përfolurat mes modelesh e misesh.

Kjo është Adrola Dushi, zeshkanja nga Shqipëria, e cila u shpallë më e bukura e vendit dhe beri karrierë në Shqipëri, Kosovë e SHBA.

Adrola, ka qenë e martuar dhe nga martesa e saj që ka përfunduar me divorc, ka një fëmijë, për të cilin do të jepte gjithçka, shkruan kosovarja.

Së fundi u përfol për një lidhje me rep artistin Capital T, por që ajo e mohoj.

Fatale, goditëse, e papërsëristshme: Adrola

Be the first to comment on "Lum ai që e ka nafakë Adrolën – shikoni se si duket në këtë foto modelja shqiptare"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*