Marina sjell foto duke e puthur Geti

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë publikuar një foto të re.

Geti shihet derisa e pthe Marinen.

Ata ishin në pushime në Itali ku sollën foto të shumta bashkë.

Derisa, ata tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Marget.

Be the first to comment on "Marina sjell foto duke e puthur Geti"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*