Marina Vjollca harron që është shtatëzënë, bën këtë veprim
Marina Vjollca nuk ndalet edhe gjatë shtatëzënisë.

Marina Vjollca duket se nuk do ta ndal punën, pavarësisht së është shtatzënë.

Prezantuesja shqiptare, e cila është e martuar me reperin kosovar Getoar Selimi, është parë këto ditë duke punuar me vullnet në emisionin e saj.

Ajo është parë këtë të diele në prezantimin e emisionit të saj Klanifornia, emision që transmetohet në Klan TV.

Prezantuesja përpos punës nuk heziton që të tregojë dhe barkun e saj të fryrë.

Ditë më parë, ajo kishte udhëtuar me Getin për të bërë ca ditë pushim, para se të fillonte sezonin e ri të “Klanifornia”.

Be the first to comment on "Marina Vjollca harron që është shtatëzënë, bën këtë veprim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*