Mbesa e Shyhretes prezanton gjyshen tjetër
Eli Martinaj është vajza e madhe e Njomzes, të bijës frizere së këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Eli, u bë e njohur për publikun që kur ishte ende fëmijë.

Sot, ajo është rritur e bërë një zonjushë mjaftë simpatike, madje tejet e ndjekur nëpër rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Eli, shpesh poston foto me të ëmën, Shyhreten dhe tezet, e së fundi na ka njoftuar me gjyshen nga ana e babait.

Ndjekësit i thonë se ngjanë me të./Kosovarja/

Be the first to comment on "Mbesa e Shyhretes prezanton gjyshen tjetër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*