Me flokë të bëra bistek dhe me fustan të gjatë, Adriana shkëlqen kur del në natyrë

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja.

Kohë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.

E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.

Ajo së fundmi ka publikuar disa foto në natyrë. E veshur me fustan të gjatë dhe me flokë të bëra bistek, Adriana po shkëlqen.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Adriana në këto imazhe po duket si vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/

Be the first to comment on "Me flokë të bëra bistek dhe me fustan të gjatë, Adriana shkëlqen kur del në natyrë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*