Me fustan të kuq Andrra rregullohet si ‘princeshë’
Komentohet shumë për bukurinë e saj natyrale.

Andrra Destani bashkëshortja e këngëtarit Sinana Hoxha pozoi krah tij dhe djalit të tyre, shkruan InfoKosova.

Vëmendje mori me dukjen ku shfaqet me fustan të kuë të gjatë.

Me flokët e lëshuar e grim të theksuar ajo me të vërtetë duket si princeshë./InfoKosova/

Be the first to comment on "Me fustan të kuq Andrra rregullohet si ‘princeshë’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*