Me këtë veshje joshëse, Sarah do ta lë pa fjalë DJ PM

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që ajo merret me instagram, famën më të madhe ajo e arriti me pjesëmarrjen e saj në Big Borther Vip.

Pas asaj eksperience vajza nga Durrësi, ka pasur një hov të madh si në përfitime në aspekti ekonomik, por edhe në atë personal.

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big-ut, Sarah gjeti edhe dashurinë e jetës, DJ PM.

Çifti në fjalë vazhdojnë të jenë bashkë dhe po jetojnë ditët më të mira.

Së fundmi ajo është shfaqur me një kostum me ngjyrë blu, ku me gjithë atë elegancë ajo do ta lë pa fjalë të dashurinë e saj./ORAinfo/

Be the first to comment on "Me këtë veshje joshëse, Sarah do ta lë pa fjalë DJ PM"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*