Më në fund cika e Nysretit zbulon gjoksin dhe barkun

Biona nuk njihet për ndonjë profesion në jetën e saj, përveç si vajza e madhe e këngëtareve Nysret e Merita Muciqi.

Biona vazhdon të pëlqehet vetëm në rrjete sociale, shkruan InfoKosova

Është fytyra e saj ajo e cila publikohet cdo ditë në instagram, e rregulluar deri në detajin e saj të fundit.

Këtë herë Biona ka publikuar edhe trupin, një gjë që e bënë shumë rrallë./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Më në fund cika e Nysretit zbulon gjoksin dhe barkun"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*