Me të pasmet bombastike Megi del në dritare dhe provokon qytetarët

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptarë, Megi Pojani po komentohet mjaftë shumë në rrjete sociale.

Me format superseksi, Pojani, provokon në mënyrën më të rënd, shkruan InfoKosova.

Zeshkania ka publikuar një fotografi teksa tregon të pasmet gjigante.

Ajo kishte dal në dritare, e si duket ishte duke provokuar ndonjë këmbësorë./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Me të pasmet bombastike Megi del në dritare dhe provokon qytetarët"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*