”Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin”/ Shqipja degjeneron Mevlanin: Bën si hallexhi ai kot
Edhe pse kanë kaluar muaj të tërë Shqipja dhe Mevlani vazhdojnë të flasin në intervista për sh errin e tyre, punë parash borxh dhe ak uza që nisën pas një videoklipi.

E ftuar dje në “Shqipëria live”, Shqipja tregoi se Mevlani i ka kërkuar vetë që ajo të ishte pjesë e videoklipit të tij dhe e quajti “hallexhi” pasi sipas saj po ankohej shumë për paratë që kishte harxhuar.

“Po e shpjegoj një herë e mirë që t’i vë pikën se ka folur shumë dhe ka gënjyer shumë. Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin dhe unë thashë pale sa ka harxhuar se bënte si hallexhi. U habita kur tha kam harxhuar 600 mijë lekë. Mirë i thashë se rregullohemi bashkë, kështu e lashë. Sepse thashë me vete ky nuk ka dhe kur të nxjerrë lekët e videoklipit do m’i japë. Pastaj filloi të fliste që gjasme unë doja vetë të futesha në videoklip, gjë që nuk është e vërtetë, se vetë ma ka kërkuar”, tregoi Shqipja.

Be the first to comment on "”Më tha kam harxhuar shumë për videoklipin”/ Shqipja degjeneron Mevlanin: Bën si hallexhi ai kot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*