Me veshje tradicionale, shikoni si vallëzon gruaja shtatzënë e Lulit
Lulzim Jashari befasoi publikun kur tregoi se po priste të bëhej prind për herë ta parë.

Kjo pasi ai ka marrë pjesë në emisionin Përputhen dhe It’s my Love për të gjetur dashurinë, shkruan InfoKosova.

E pasi e bëri publiku kush është gruaja e tij ai nuk ndalet duke publikuar imazhe me të.

Së fundmi postoi një video ku shihet duke vallëzuar bashkë me nusen./InfoKosova/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Me veshje tradicionale, shikoni si vallëzon gruaja shtatzënë e Lulit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*