Megi Pojani si asnjëherë, bën ndryshim të madh në dukje
Blogerja shqiptare, Megi Pojani, është njëra nga femrat që vlerësohet dhe dallohet për bukurinë që ka.

Jemi mësuar ta shihim gjithnjë zeshkane dhe brune po së fundi ka ndryshuar tërësisht, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja ka postuar një video në InstaStory ku është shfaqur me flokë të bardha.

A i shkonë më shumë e bardha apo e zeza?!

Be the first to comment on "Megi Pojani si asnjëherë, bën ndryshim të madh në dukje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*