Mihrija pozon e zjarrtë nga shtrati

Mihrije Braha gjithmonë duket e zonja dhe vazhdon të merr vëmendje me stilin unik që ka.

Për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar gjëra të shumta, ku godet me linjat perfekte e që duket si vajzë e re, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, në mes të shtratit këngëtarja duket perfektë me veshjen që ka realizuar.

Për më shumë, shikojeni.

Shiko foton:

Be the first to comment on "Mihrija pozon e zjarrtë nga shtrati"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*