Mihrije Braha në adoloshencë, larg bjondes se sotshme
Ka vite që Mihrije Braha është bjonde, madje një nga bjondet më të njohura të estrades, mjaftë prezente në ekran, shkruan “Kosovarja”.

E shohim në skenë duke kënduar, por e shohim edhe në cilësinë e prezantueses në kuadër të programit “Odeon” bashkë me te shoqin.

Ama, Mihrija nuk ka qenë edhe dikur kjo që e njohim sot, me këtë stil, elegancë dhe sharm.

Ishte e pashme, natyrale, por ndryshe në paraqitjet e saj skenike në vitet 80-të.

Be the first to comment on "Mihrije Braha në adoloshencë, larg bjondes se sotshme"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*