Mikela e poston Efin në këtë gjendje

Mikela dhe Efi u bën shoqe në përputhen.

Që kur dolën nga emisioni ato shihen shpesh bashkë.

Por, së fundmi Mikela postoi një video të Efit ku e pyet se clën shoqe do më shumë.

Ndërsa vëmendje mori krejt dicka tjetër, këmbët superseksi të Efit në mini fund./InfoKosova/

Shiko videon:

Be the first to comment on "Mikela e poston Efin në këtë gjendje"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*