Milot Rashica baba për herë të dytë
Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në Instagram.

“Mirëserdhe në botë djali jonë” shkroi Rashica në postimin e tij./Indeksonline/

Be the first to comment on "Milot Rashica baba për herë të dytë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*