Milot Rashica kështu ia bën qejfin të birit

Një baba si Milot Rashica.

Futbollistit të njohur Milot Rashicës, duket se po i ka hije çanta e kopshtit që po ia mbanë në dorë të birit.

Ai në një postim ka shpërndarë një fotografi me djalin e tij Tianin dhe imazhet përcjellin më së miri lumturinë e futbollistit dhe të birit.

Futbollisti nga Vushtria po kalon momente të mrekullueshme me familje dhe kjo dëshmohet përmes fotove, shkruan Kosovarja.

Vogëlushi simpatik pa dyshim ja ka ndryshuar jetën dhe e ka bërë një baba shumë të përkushtuar e të ndjeshëm.

Be the first to comment on "Milot Rashica kështu ia bën qejfin të birit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*