Mimoza Shkodra bën ndryshim perfekt në flokë

Mimoza në të shumtën e kohës merr vëmendje me pamjen e jashtme, duke shkëlqyer gjithmonë.

Ajo për ndjekësit në çdo kohë poston momente nga përditshmëria, duke kaluar shpesh në lajm.

Këtë herë, derisa shihet që ka bërë ndryshim në flokë, këngëtarja bën dritë dhe duket mjaft mirë.

Me buzëqeshjen e ëmbël, shikojeni sa bukur duket,shkruan “Kosovarja”.

Be the first to comment on "Mimoza Shkodra bën ndryshim perfekt në flokë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*