Modelja ruse drejtuar reperit nga Drenica: Në këmbim të mbiemrit tuaj un do t’ua jap një djalë
Modelja ruse po e shpreh pëlqimin e saj ndaj reperit shqiptar.

Don Xhoni është emër i ri në tregun e muzikës shqiptare, por që është shumë premtues, shkruan lajmi.net.

Ndonëse reperi nuk ka shumë projekte të publikuara, ai po pëlqehet shumë nga publiku për ‘freestyle-t’ e tij. Videot dhe këngët e tij tashmë kanë bërë gjiron e rrjetit në platforma të ndryshme si Youtube, Instagram dhe TikTok.

Be the first to comment on "Modelja ruse drejtuar reperit nga Drenica: Në këmbim të mbiemrit tuaj un do t’ua jap një djalë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*