”Na thave zemrat”/ Rrëqeth me dedikimin kushërira e të riut shqiptar që humbi jetën në lule të moshës
I riu nga Drenasi, Endrit Qorri, humbi je ten. Për v dekjen e tij njoftoi kryetari i kësaj komune, Ramiz Lladrovci, i cili ngushëlloi familjen për këtë humbje.

“Me pikëllim të thellë mora lajmin tragjik për ndarjen nga jeta e të riut, Endrit Qorri. Në emrin tim dhe të komunës së Drenasit shpreh ngushëllime më të sinqerta familjes Qorri, shokëve dhe gjithë atyre që e kanë njohur”, shkruhet në njoftimin e komunës.

Kurse kushërira e tij ka shkruar se vd ekja e Endritit ua ka tharë zemrat.

“Na thave zemrat o Endrit – djali migjes”, ka shkruar ajo në Facebook.

Be the first to comment on "”Na thave zemrat”/ Rrëqeth me dedikimin kushërira e të riut shqiptar që humbi jetën në lule të moshës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*