Ndjekësi e pyet Rozana Radin a je shtatzënë? Reagimi i aktorës është epik

“A je shtatzënë”, ndjekësi i bën pyetjen e papritur, reagimi i Rozana Radit është epik.

Nëse ka diçka që e karakterizon Rozana Radin dhe preferohet goxha nga publiku është sensi i saj i humorit.

Aktorja është goxha aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan për ndjekësit momente nga përditshmëria e saj, së fundmi këngëtarja ka realizuar një ‘ask’ ku fansat i kanë shtruar pyetje nga më të ndryshmet në lidhje me rënien e saj drastike në peshë.

E mes tyre kuriozitëti i një ndjekësi për të ditur nëse është shtatzënë i ka tërhequr vëmendjen Rozanës e cila ia ka kthyer me nota humori.

“Je shtatzënë”– i shkruan një ndjekës, ndërsa moderatorja ia kthen: “Po në gjoks”, duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur./panorama

Be the first to comment on "Ndjekësi e pyet Rozana Radin a je shtatzënë? Reagimi i aktorës është epik"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*