Ndjekësit ‘kapin mat’ Bora Zemanin, ruan videon e Donaldit dhe Beatriksës

Bora Zemani është një nga moderatoret më të dashura të publikut.

Përveç karrierës së suksesshme në televizon, Bora ka qenë në qendër të shtypit rozë për shkak të trekëndëshit të dashurisë mes saj, Donaldit dhe Beatrix.

Edhe pse lidhja mes Triksës dhe Donaldit ka përfunduar prej kohësh, raportet mes tyre mbeten ende të zhurmshme.

Së fundmi një video është bërë virale në rrjet ku shihet se Bora ka regjistruar aksidentalisht një video romantike të Donaldit me Triksën.

Krijuesi i videos pasi e ka vërejtur këtë detaj, e kishte filmuar për ta ndarë në rrjet.

Be the first to comment on "Ndjekësit ‘kapin mat’ Bora Zemanin, ruan videon e Donaldit dhe Beatriksës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*