Në fustan elegant, Remzia po duket si çikë e re

Remzie Osmani, vazhdon të jetë ende në qendër të vëmendjes me muzikën e saj.

Këngët e saj ende dëgjohen dhe pëlqehen shumë nga publiku, ani pse ajo ka shumë vite në skenë, shkruan ORAinfo.

Edhe me kalimin e viteve ajo ka qenë shumë aktive duke sjellë gjithmonë projekte të cilat janë përqafuar nga audienca e gjerë.

E ky sezon ka qenë i ngarkuar për këngëtaren nga Mushtishti, duke marrë pjesë në shumë dasma dhe ahengje.

E natyrisht Remzia kujdeset shumë për pamjen e saj, e këtë e ka dëshmuar në imazhin e fundit ku në fustan të gjatë duket si një çikë e re./ORAinfo/

Be the first to comment on "Në fustan elegant, Remzia po duket si çikë e re"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*