Në fustan ‘rrjetë’ Arta Elezaj shfaqet seksi si asnjëherë më parë!

Arta Elezaj është ndër modelet më të njohura në vend.

Ajo sidomos është shumë e përfolur për jetën dhe pushimet e shumta luksoze që bën.

Së fundi ajo ka sjellur disa imazhe të reja në të cilat shfaqet veshur një një fustan plazhi të zi rrjetë.

Teksa pozon e ulur në mënyrë jo shumë të zakonshme ajo vë në pah të pasmet e mëdha./InfoKosova/

Shiko foton:

Be the first to comment on "Në fustan ‘rrjetë’ Arta Elezaj shfaqet seksi si asnjëherë më parë!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*